Inowrocławska 16
02-924 Warszawa
Pon-Pt
09:00 - 16:00
602 553 600 lub 609 139 151

AKREDYTACJA AC 202,
JEDNOSTKA NOTYFIKOWANA NB 2767

Prowadzimy certyfikację stałości właściwości użytkowych (SWU) wyrobów budowlanych oraz zgodności zakładowej kontroli produkcji (ZKP) w systemie krajowym i europejskim (zgodnie z zakresami posiadanej akredytacji i notyfikacji). Proces certyfikacji w naszej jednostce można przedstawić w kilku etapach/krokach:Na wstępie zapraszamy Państwa do zapoznania się z programami certyfikacji (znak budowlany B, oznakowanie CE).

Krok 1
Wypełnienie wniosku (word, pdf) i przesłanie skanu na adres: biuro@jccwb.pl

Krok 2
Kontakt pracownika naszej jednostki z Państwem.
(odpowiadamy w ciągu 24h)

Krok 3
Podpisanie umowy i ustalenie terminu wizyty w Państwa zakładzie.

Krok 4
Spotkanie u Państwa w Firmie z naszym pracownikiem.

Krok 5
Wydanie certyfikatu po pozytywnym wyniku wizyty / inspekcji.


Nasze usługi z zakresu certyfikacji świadczymy głównie na terenie Polski oraz Europy.

Bardziej szczegółowe informacje odnośnie naszej firmy i całego procesu certyfikacji można znaleźć w poniżej zamieszczonych dokumentach oraz w zakładce “o nas”. Dodatkowe zapytania bardzo prosimy kierować na adresy zamieszczone w zakładce “kontakt”.

Pliki do pobrania:

Opłaty w procesie certyfikacji i nadzoru.

CWB sp. z o.o. pobiera opłaty za przeprowadzenie procesu certyfikacji i za nadzór nad certyfikatem zgodnie z obowiązującym cennikiem. Opłata jest uzależniona od ilości certyfikowanych wyrobów, wielkości organizacji, oceny wyników badań, poboru próbek. Cennik został opracowany w przejrzysty sposób (brak ukrytych kosztów) oraz jest udostępniany każdemu naszemu klientowi.

Informacje odnośnie statusu certyfikatu.

Osoba zainteresowana uzyskaniem informacji, dotyczącym aktualnego statusu certyfikatu, powinna przesłać drogą  elektroniczną bądź listownie, zapytanie, zawierające numer certyfikatu, nazwę dostawcy i nazwę wyrobu. Odpowiedź zostanie udzielona w terminie do 14 dni roboczych od daty otrzymania zapytania.

Zapraszamy do zakładek: